Skip links

KORZYŚCI DLA WŁAŚCICIELI

Kompleksowa obsługa najmu krótkoterminowego na Trójmiejskim rynku nieruchomości to nasza wieloletnia specjalność. Naszym priorytetem jest satysfakcja właścicieli mieszkań, dbając o każdy szczegół, maksymalizując zyski oraz opracowując indywidualne podejście. Współpraca oparta jest na komunikacji i wspólnym osiąganiu zaplanowanych celów.

Nasz zespół ekspertów reaguje na bieżąco z nieustannie zmieniającą się sytuacją na rynku najmu apartamentów krótkoterminowych oraz rosnącą konkurencją zapewniając właścicielom odpowiedni model współpracy, najwyższą jakość oferowanych usług, maksymalizując obłożenie apartamentu.

Potwierdzeniem, że współpraca z nami to korzystna dla Ciebie decyzja są rekomendacje naszych Klientów, którzy powierzyli nam obsługę najmu krótkoterminowego.

Przygotowanie nieruchomości do wynajmu

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Prezentacja na portalach rezerwacyjnych

Obsługa rezerwacji

Zarządzanie ceną

Komunikacja z Gośćmi

Indywidualne zameldowanie i wymeldowanie Gości

Serwis sprzątający, pralnia i konserwacja

Serwis techniczny, bieżące naprawy

Usługi concierge

Całodobowa obsługa Gości

Pomoc prawna

Raportowanie rezerwacji

Płatności dla Właścicieli

SPRAWDŹ INNE USŁUGI

Gwarancja czynszu najmu

Usługę kierujemy do Właścicieli mieszkań i apartamentów, oferując gwarancję czynszu najmu oraz długoterminową współpracę. Stroną umowy jest nasza firma, która jest gwarantem stałej płynności finansowej dla Właściciela.

ZOBACZ

Nadzór nad najmem

Obsługa najmu to usługa polega na wyręczeniu właściciela mieszkania we wszelkich czynnościach związanych z jego wynajęciem oraz nadzorem nad przebiegiem umowy najmu.

ZOBACZ

Avis Kancelaria Nieruchomości

ul. Świętojańska 32/3
81-372 Gdynia

Pon-Piątek: 10:00 – 18:00
Sobota: 10:00 – 12:00

+48 602 375 651

+48 608 204 724

wynajem@avis.gdynia.pl

Napisz do nas