Skip links

O nas

Jak to robimy? Dlaczego warto wynająć u nas apartament?

AVIS APARTAMANETY

Zależy nam na zadowolonym kliencie.

Nasza firma działająca na rynku nieruchomości od 1997 r. posiada wieloletnie doświadczenie w wynajmie apartamentów dobowych. Nasz Zespół ze szczególną starannością dba o komfortowy pobyt naszych Gości, zapewniając wyjątkową lokalizację apartamentów, miłą obsługę oraz rodzinną atmosferę. Wierzymy, że pobyt w naszych apartamentach wprowadzi Państwa w niepowtarzalny klimat, poczucie komfortu oraz swobody. Świadczymy usługi turystyczne dokładając szczególnych starań, czego potwierdzeniem są certyfikaty jakości oraz opinie naszych Gości.

ZOBACZ APARTAMENTY

Opinie Klientów

Co ludzie mówią…

Przeczytaj inne opinie

NASI PARTNERZY

logo_BN_dopisek_kolor
11_1_baner_02
logo-noclegowo160x50
sppon_pfrn_web-avis

Wynajem długoterminowy

Dla wynajmujących jak i poszukujących nieruchomości na wynajem oferujemy profesjonalną, nowatorską i kompleksową usługę pośrednictwa w najmie, oszczędzającą cenny czas naszych Klientów i zapewniającą bezpieczeństwo transakcji.

ZOBACZ

Wynajem krótkoterminowy/dobowy

Nasze usługi kierujemy do zamierzających zatrzymać się na chwilę w centrum Gdyni. Oferujemy zarówno apartamenty blisko plaży, jak również w zacisznym centrum z widokiem na morze.

U nas znajdziesz tylko „dobre adresy”

ZOBACZ

Nadzór nad najmem

Obsługa najmu to usługa polega na wyręczeniu właściciela mieszkania we wszelkich czynnościach związanych z jego wynajęciem oraz nadzorem nad przebiegiem umowy najmu.

ZOBACZ

Gwarancja czynszu najmu

Usługę kierujemy do Właścicieli mieszkań i apartamentów, oferując gwarancję czynszu najmu oraz długoterminową współpracę. Stroną umowy jest nasza firma, która jest gwarantem stałej płynności finansowej dla Właściciela.

ZOBACZ

Obsługa najmu krótkoterminowego

Jesteś właścicielem mieszkania i chcesz zarabiać na wynajmie krótkoterminowym ? Ciesz się zyskami, a my kompleksowo zajmiemy się całą resztą. Zadbamy o przygotowanie apartamentu, odpowiednią prezentację, obsługę gości, sprzątanie, stan techniczny i wszystkie rozliczenia. Skorzystaj z naszego doświadczenia, zarabiając więcej oszczędzając czas.

ZOBACZ