Skip links

COVID 19

Środki bezpieczeństwa

Epidemia COVID19 wpłynęła na każdy sektor gospodarki, jednak szczególnie dotknięta stała się branża turystyczna. Z ogromną odpowiedzialnością, by zapewnić bezpieczeństwo naszym Gościom zaczęliśmy wdrażać procedury, które minimalizują ryzyko zakażeń. Zachowanie dystansu społecznego w dzisiejszych czasach jest podstawową zasadą, którą należy się kierować. Wynajem prywatnych apartamentów stał się najchętniej wybieraną formą niż tradycyjne pokoje hotelowe, ponieważ przestrzeń przeznaczona jest wyłącznie dla Gości apartamentów. Niestety w przestrzeni hotelowej nie zawsze jest możliwe utrzymanie dystansu poprzez większe skupiska Gości, bliskie położenie pokoi i możliwość spotkania z innymi Gośćmi.

Wypoczynek w apartamencie jest gwarancją bezpieczeństwa, komfortu a także ograniczenia kontaktu z innymi osobami. Nasze apartamenty są wyposażane z dbałością, aby spełniać wszystkie codzienne potrzeby przebywających w nich Gościach.

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje jak pracujemy, by zabezpieczyć naszych Gości.

Bezkontaktowa obsługa rezerwacji

Rezerwacji możesz dokonać za pomocą:

Strony www.avis-apartments.pl

Telefonicznie + 48 602 375 651

Mailowo: wynajem@avis.gdynia.pl

Bezkontaktowe zameldowanie / wymeldowanie w apartamencie

Na życzenie Gości zameldowanie lub wymeldowanie może odbyć się bez kontaktu z personelem naszego biura

Przygotowanie apartamentu

Po każdym pobycie Gości, apartamenty są dokładnie wietrzone, dezynfekcję apartamentów wykonujemy przy użyciu profesjonalnych środków dezynfekujących zalecanych przy zwalczaniu COVID-19. Nasz personel posiada listę kontrolną wyposażenia apartamentu, by nie pominąć elementów żadnego elementu do dezynfekcji.

Serwis sprzątania i dezynfekcji

Wszystkie elementy wyposażenia apartamentu są dokładnie poddawane czyszczeniu oraz dezynfekcji na podstawie listy kontrolnej. Nasz personel zachowuje najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny pracy.

Serwis pralni

Pościel prana jest przez profesjonalną pralnie chemiczna, która używa środków których działanie eliminują wirusy i bakterie. Po zakończonym procesie dezynfekcji apartamentu pościel jest dostarczana do apartamentu.

Personel kontrolny

Nasz personel ma obowiązek dezynfekcji rąk, pracując w jednorazowych rękawiczkach. Wyposażony w maseczkę oraz zachowując zalecany dystans wykonuje kontrolę pracowników, etapy sprzątania i dezynfekcji apartamentów.

 

Dokładamy wszelkich starań, abyście Państwo czuli się bezpiecznie w naszych apartamentach.